polecane-kraje-chorwacja

Polecane kraje na przeżycie niezapomnianych wakacji

Sport i turystyka

Szukasz pomysły na udany wypoczynek wakacyjny? Zastanawiasz się, jaki wybrać kraj? Dostępność ofert turystycznych oraz tanich linii lotniczych utrudnia wybór. Wymarzonych kierunków jest wiele, ale niestety, zazwyczaj możesz zdecydować się na jeden. Tylko który kraj wybrać?

Chorwacja

Dubrownik od lat bije rekordy popularności wśród najchętniej odwiedzanych miast. Ponadto, rozgłosu przyniósł mu również serial Gra o Tron. Jeżeli jesteś fanem – to Chorwacja jest punktem obowiązkowym podczas wakacji. 

Malta

Malutka wyspa niedaleko Włoch zauroczy każdego swoim klimatem. Z łatwością znajdziesz tanie loty do tego kraju. Będąc na wakacjach, możesz tu oglądać zabytki, pływać, wypoczywać na plaży, nurkować oraz zwiedzić starą część Malty. Wysepka jest bardzo mała, z pewnością uda Ci się ją zwiedzić całą nawet podczas parodniowego wyjazdu. Najlepszym środkiem transportu na lądzie jest autobus. Będąc na Malcie, warto odwiedzić pobliskie Gozo, które jest znacznie spokojniejsze oraz bardzo kameralne.

Tajlandia

Ten azjatycki kraj od lat bije rekordy popularności. Nic dziwnego. Zauroczy swoim niepowtarzalnym klimatem, życzliwymi turystami oraz licznymi świątyniami. Będąc w Tajlandii, koniecznie musisz zwiedzić Bangkok, który jest wiecznie zakorkowanym miastem, ale z niesamowitym klimatem. Spróbujesz tu robaki, poimprezujesz na Khao San Road oraz odwiedzisz Pałac Królewski. Jeżeli chcesz odpoczywać na plaży, wśród palm kokosowych, koniecznie musisz wybrać się na Koh Samui lub Phuket.

Przeczytaj również: http://www.familijna.com.pl/planowanie-wczasow/; http://real-estate-consultant.eu/gdzie-na-wakacyjny-urlop-z-malymi-dziecmi/