Kościelisko: noclegi z wyżywieniem są chętnie rezerwowane

Sport i turystyka

Dużo Polek i Polaków dostrzega, jak pięknym miejscem na mapie Polski jest Kościelisko. Noclegi z wyżywieniem są zatem chętnie wybierane. Na przykład biorąc pod uwagę Hotel Eco Tatry Holiday & SPA. Interesuje Cię zaś wypoczynek w stylu slow tourism? Dlaczego warto się zdecydować? O tym dowiesz się, jak tylko przeczytasz poniższy poradnik.

Nie ma przeszkód, aby odpoczywać w stylu slow tourism w regionie Podhala. Bardzo dużo zainteresowanych decyduje się na Hotel Eco Tatry Holiday & SPA. To miejsce prowadzone przez Anitę i Wojciecha Styrczulów. Posiada ono 3 gwiazdki, czyli naprawdę dużo. Dodatkowo Hotel Eco Tatry Holiday & SPA znajduje się w pięknej okolicy. To Kościelisko. Noclegi z wyżywieniem są oczywiście oferowane. Z pełnym lub jedynie śniadania. Warto dodać, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA znajduje się dokładnie przy ulicy Strzelców Podhalańskich 6. Całkiem niedaleko Zakopanego. Można zatem czerpać pełnymi garściami z tego, co znajduje się w Kościelisku, ale także z tego, co znajduje się na terenie Zakopanego. Jakie jeszcze zalety posiada Hotel Eco Tatry Holiday & SPA? To miejsce stanowiące połączenie tradycji góralskiej z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami. Chodzi między innymi o solary, ekologiczny piec itd.

Na czym zaś polega slow tourism? To takie zwiedzanie, aby iść w jakość, a nie ilość. Ostatnimi czasy podróżowałeś i byłeś… potem bardziej zmęczony niż przed wakacjami? Sporo osób decyduje się w tej właśnie sytuacji na inne rozwiązanie. Bo w czasie wakacji chodzi o to, aby rzeczywiście odpocząć.

A nie nastawiać się na zwiedzenie jak największej liczby miejsc itd. Coraz więcej osób wychodzi z takiego założenia. A to jeden z fundamentów podróżowania w stylu slow tourism. Co jeszcze jest tutaj ważne? W ramach slow tourism lepiej jest na przykład zwiedzić jedno miejsce, a nie 3. Aczkolwiek chodzi tutaj o to, żeby dobrze poznać konkretną okolicę, porozmawiać z mieszkańcami itd. Slow tourism to również taki model podróżowania, który jest nastawiony na to, aby środowisko naturalne nie było narażone na szwank. Podobne wartości mają właściciele Hotelu Eco Tatry Holiday & SPA.

Spodobała Ci się taka perspektywa? Są osoby, które już od dłuższego czasu wybierają slow tourism. A niektórzy dopiero słyszą po raz pierwszy o takim zagadnieniu. Dowiedz się o innych faktach na ten temat. Możesz się z nimi zapoznać na stronie internetowej https://www.ecotatry-hotel.pl/blog/wypoczynek-w-stylu-slow-tourism-na-czym-to-polega/. W ramach slow tourism nie powinno się rozpisywać każdego kolejnego dnia godzina po godzinie itp. Chodzi przede wszystkim o odpoczynek. O to, aby mózg się zresetował itd. To właśnie może być Twoim udziałem, jeśli wybierzesz Kościelisko. Noclegi z wyżywieniem oferowane przez Hotel Eco Tatry Holiday & SPA są coraz popularniejsze. Jakie są jeszcze główne założenia tej filozofii podróżowania? Eksperci zwracają uwagę, że chodzi także o samo jedzenie. W ramach slow tourism unika się na przykład drogich restauracji. A bardziej wybiera się lokalną kuchnię. Wiele osób wspiera także lokalnych przedsiębiorców. Oczywiście, nie jest to przymus. Jeśli jednak chcesz, to możesz kupić na przykład własnoręcznie wykonane dzieło itd.